Aktuálně > Celá ČR > Praha: Era svět uvádí panelovou diskuzi na téma e-mobility

Praha: Era svět uvádí panelovou diskuzi na téma e-mobility

Vynikající obsazení diskuzního panelu k tématu elektromobility napovídá, že se pokusíme monitorovat a popsat současnou situaci e-mobility v České republice. Společně se zamyslíme nad vývojem a trendy v dalších letech. Může se Česká republika opět stát velmocí v oblasti výzkumu a vývoje v oblasti elektromobility? Jaká je časová osa rozvoje elektromobility? Diskuzní panel se koná pod záštitou syna Josefa Sousedíka, který byl významným vynálezcem, inovátorem a vlastencem, jenž vynalezl jeden z prvních hybridních elektromobilu na světě.

Účastníci diskuzního panelu: Svatoslav Novák, Unie elektromobility,  Jaromír Marušinec, ASEP, Miroslav Kuželka, ABB, Martin Jahn, EVC group, Ľudovít Marcinčín, Electra-City. Moderuje: Robin Čumpelík.

Nové technologie
Tvoříme konferenční prostředí pro pravidelné setkávání lidí a výměnu informací v oblasti nových technologií. Diskutujeme nové a moderní směry v oblasti energetického průmyslu, vývoje technologií, nano technologií, lokální výroby, tradingu, elektromobility, bankovnictví a komunikace.

Přicházíme proto s unikátním formátem panelových diskuzí, kde je eliminována bipolarita témat. V tomto pořadu chceme vymazat pomyslnou panelovou hašteřivost a naopak sázet na propojování témat a lidí. Posktujeme prostor k diskuzi, sdílení možností spolupráce, konceptů, produktů, nápadů a vizí společností, organizací i jednotlivců.

Bližší informace na www.prostor.erasvet.cz