Aktuálně > Jihomoravský kraj > Brno 4. dubna zažije pokus o obrodu ducha

Brno 4. dubna zažije pokus o obrodu ducha

Srdečně Vás zveme na setkání se zástupci Občanského sněmu Čech, Moravy a Slezska a České konference ve čtvrtek 4. dubna 2013 v 17 hodin.  Místo konání: Lipka, ulice Kamenná 20, Brno, příspěvek 120 korun.

Na tomto našem setkání budeme společně tkát síť důvěry, kde nám budou hlouběji představeny projekty Občanského Sněmu Čech, Moravy a Slezska  a  České Konference pro obrodu a obnovu České země, pro tvůrčí spolupráci na základě univerzálních hodnot lidství, pro zlepšování životních podmínek člověka, jakožto jednotlivce v rodině, v obci i ve státě v součinnosti se třemi pilíři OS-ČMS a Cesty Cti. Oba projekty též čerpají z odkazů naší historie nabízející výjimečný zdroj poučení a inspirace.

Občanský sněm Čech, Moravy a Slezska představuje veřejnosti možné východisko z neutěšené společenské situace spočívající v toleranci a respektu dobrovolného přijetí hodnot a řádu společenských zásad s nezbytným zpětně vymahatelným závazkem jejich naplňování. Česká konference je název pro setkávání osobností zastupujících v současné době nejrozličnější filozofické, intelektuální a duchovní směry
a proudy v českých zemích.

Informace jsou na www.obcanskysnem.cz, www.ceska-konference.cz
Místo konání: Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání
Pracoviště: Kamenná 20, Brno. www.lipka.cz/kamenna

Popis cesty tramvají: Od Hlavního nádraží jeďte tramvají č. 2 na zastávku Nemocnice Milosrdných bratří. Sejdete zpět proti směru jízdy asi 100 metrů vlevo, kam ústí ulice Kamenná. Naši budovu naleznete asi po 150 metrech po pravé straně.

Z hlavního nádraží můžete jet také tramvají č. 1 na Mendlovo náměstí (směr Bystrc). Zde přestoupíte na tramvaj č. 5 nebo 7, kterou dojedete na zastávku Nemocnice Milosrdných bratří.