Aktuálně > Středočeský kraj > Jarní Dyzajn Márket bude už tuto sobotu

Jarní Dyzajn Márket bude už tuto sobotu

Netradiční výrobky spolu s porcí kultury a dobrého jídla budou představeny na piazzetě pražského Národního divadla. Umění, šperky, móda, doplňky, cenově dostupný design, kultura, muzika, dobré jídlo, pohodová atmosféra - to je motto Dyzajn Márketu.

Prodejní výstava autorské tvorby se koná již posedmé v sobotu 23. března od 10 do 19h na piazzetě Národního divadla. Více než 140 vybraných tvůrců  představí dámské, pánské i dětské oblečení, kabelky, pánské tašky, netradiční vlasové ozdoby, šperky a další módní doplňky. Můžete se těšit na jedinečné nápady a špičkové zpracování. Nakoupit si budete moci i bytové doplňky, knížky, hračky a nejrůznější dobroty.

Dyzajn Márket tentokrát spotěšením podporuje charitativní organizaci Spolu dětem. Ochutnat můžete jejich skvělé Sweet Dots – designové sušenky, jejichž koupí zároveň přispějete na lepší život dětí v dětských domovech. Při stánku Spolu dětem a Sweet Dots bude dětský koutek, kde si mohou vaše ratolesti designové sušenky samy nazdobit.

Vystavovat budou již zavedené značky, jako například Yaxi taxi (Zuzana Labudová), Lubor Baum, Vuchu, Barbora Fialová, Zahrada na niti, Pruhovaná žába, Nathan Heilmann. Nově se Vám představí mimo jiné čokoládovna ČO-XO, Wings of madness, Eco-mamma, Edition lidu, Macabisaa, Skafandr, Eggo a MIN-KYX.

V rámci doprovodného kulturního programu vás pobaví, dojme a po duši pohladí:
12:00 - 13:00 Divadlo pro děti i dospělé Buchty a loutky: představení Tři malá prasátka
13:00 - 14:30 písničkář Alasdair Bouch
14:30 - 16:00 Zabiják a Borci
16:00 - 17:30 Pilgrim Pimple
17:30 - 19:00 Please the Trees

Občerstvení během celého dne
Tradičně výborné domácí jídlo a výběr nápojů Vám nabídne kavárna Jericho, Balkan Grill připraví vynikající balkánské speciality. Sladkým i slaným palačinkám z palačinkárny Galetka určitě neodoláte. A pro milovníky kávy tu bude vyhlášená Mamacoffee.

Novinkou bude také stánek Votočvohoz. Máte-li doma pěkné oblečení, které už nenajde uplatnění, přijďte ke stánku s možností ho vyměnit za něco jiného. Popřípadě si můžete sami vyrobit designovou tašku. A pokud budete chtít vstřebat své zážitky po akci, zveme vás do Café Jericho (Opatovická 26, Praha 1), kde se bude konat historicky první afterparty od 20 hodiny.

Vstup zdarma
Více na www.dyzajnmarket.com, www.novascena.cz, www.facebook.com/dyzajnmarket