Ernestína Velechovská

Ernestína Velechovská

Místo: Bechyně, Jihočeský kraj

Její přínos: Ernestína patří k lidem, kteří svoji odlišnost cítili už v dětském věku. Uvádí, že vnímala myšlenky lidí, viděla jejich aury - s myšlenkami a emocemi, jejich nemoci, věděla, kdo a kdy zemře nebo co se mu přihodí a proč. Tehdy ji toto vnímání zatěžovalo a zlobilo, nemohla s tím nic dělat, nemohla těm lidem pomoci. Nakonec prosila své Vyšší Já, aby to přestalo a zavřelo se, dokud s takovými schopnostmi nebude umět zacházet. Tak se do značné míry i stalo. Vrátila se k těmto věcem spolu se závažnými životními událostmi.


Proč doporučuji:  Ernestína pomáhá lidem otevřít cestu k sobě, objevit vlastní sílu a najít pravdu v srdci. Dává lidem sebe sama, dělí se o vlastní zkušenosti a poznání právě proto, aby lidé byli šťastní. Nestačí jí objevení jejího vlastního štěstí, jde jí o všechny. V tomto smyslu ji chápu jako někoho, kdo chce měnit k lepšímu svět a je v tom neobyčejně inspirativní. Napojila na sebe postupně další lidi s „poznáním“, a tak mají její aktivity daleký dosah. 

Aktuální projekty a aktivity:  Založila obecně prospěšnou společnost Vědomí srdce, která propojuje lidi nejrůznějších profesí, zájmů, věku i vyznání, kteří šíří podobné myšlenky. Takové, které pomáhají objevit zákonitosti a hlubší pravdy života. Lidé se mohou na několika místech v republice setkávat, dělit se o své zkušenosti, podnikat výlety a různé akce.  Pohled na život Ernestíny Velechovské na nás občas „vykoukne“ ze spřátelených webů. Jejím tématem je například také vědomé mateřství.

Odkazy:

http://www.ernestina.cz

http://www.vedomisrdce.cz

http://velechovska.sluzby.cz

http://www.vedomematerstvi.cz/products/ernestina-velechovska1/

Doporučuje: Lenka Rybáčková