Kateřina Eichlerová

Kateřina Eichlerová (26)

Místo: Brno, Jihomoravský kraj

Její přínos: Koordinátorka, spojovatelka, poskytovatelka prostoru v rámci o. s. Kulturárium dává prostor řadě dobrovolníků, kteří mají příležitost se něco nového naučit.


Proč doporučuji:  Katka je poměrně mladá a přitom s přirozenou lehkostí vymýšlí a koordinuje různé kulturní a komunitně pojaté akce a festivaly, dělá barmanku v brněnských kavárnách a pohybuje se aktivně v kulturním prostoru Brna.

Aktuální projekty a aktivity: Absolventka oboru Teorie interaktivních médií na FF MUNI v Brně, kde v této chvíli studuje magisterský obor Management v kultuře. Předsedkyně a spoluzakladatelka občanského sdružení Kulturárium, o. s., pod kterým koordinuje festival Brněnský Lunapark aneb Divadlo ke kávě a podílí se na dalších projektech. Jako produkční pracuje pro Divadlo U stolu a nově také pro Divadlo Feste. Pohybuje se delší dobu také v kavárenském prostředí jako baristka, přičemž domlouvá také nejrůznější kulturní akce od autorských čtení, koncertů, výstav a podobně, při kterých se dál potkává s širším spektrem nezávislé scény.

Doporučuje: Jasna Flamiková