Kristina Lamperová

Kristina Lamperová (21)

Místo: Nýrsko, Plzeňský kraj

Čím se zabývá: Kristina Lamperová je šéfredaktorkou internetového časopisu Ze-Mě. Zabývá se historií a uměním, jejím cílem je připomenout čtenářům osudy a události, které bychom měli mít na paměti, ať už byly pozitivní, či negativní.

______________________________________________________________________________

Její přínos: Kristina se snaží sdílet s lidmi pozitivní životní filozofii a aktivně se podílet na změnách, které umožňuje dnešní doba. Její aktuálně největší motivací je společnými silami vytvořit svět, kde by se matky nemusely bát o své děti.

Proč doporučuji:  Časopis Ze-Mě, jehož je spoluzakladatelkou, se snaží podpořit posun širokého spektra lidí směrem k pozitivnímu a konstruktivnímu vnímání sebe sama a světa kolem nás. Namísto neustálého vypichování toho, co je špatně, vyhledává pozitivní příklady a možné cesty, jak se lze z této složité situace dostat. Autorský tým navazuje na moudrost našich předků, ale zároveň přináší zkušenosti současných velikánů a osobností či těch z pohledu společnosti nejobyčejnějších lidí. Jeho cílem je nabídnout čtenářům nové pohledy na životní styl a filozofii, spojit ideály mladé generace s moudrostí starších a ukazovat na příbězích, že chyby jsou pouze učebními lekcemi a není třeba se jich bát.

Aktuální projekty a aktivity: Časopis Ze-Mě - vznikl pro podporu našich životních záměrů, jeho tvůrci věří, že naše generace zboří zastaralé bariéry a prolomí tu hlubokou propast mezi lidmi, společně s láskou a smíchem lze zvládnout vše. Časopis existuje od roku 2012. Jedná se o neziskový projekt, časopis je zadarmo dostupný všem na internetu.
Hudební festival Ze-Mě Fest - vzniká pod záštitou občanského sdružení Pozemšťan na statku v Bedřichovicích u Prahy, na místě kde se rozvíjí zajímavá komunita mladých, kulturně kreativních lidí. Ze-Mě fest bude hudební událost pro všechny věkové kategorie (tři dny plné různých hudebních žánrů). Smyslem akce je podpořit dlouhou dobu zanedbávaný statek, který naplní radostným životem a výtěžek akce pomůže s jeho obnovou.

Odkazy:  www.ze-me.org

https://www.facebook.com/events/460692004005073/

Doporučuje:  Jan Kolář