Lenka Žák

Lenka Žák (31)

Místo: České Budějovice, Jihočeský kraj

Čím se zabývá: Lenka pochází ze Strakonic. Vystudovala na Karlově univerzitě magisterský obor psychosociální a teologický. U MUDr. Ludmily Duškové absolvovala kurzy Asertivity I a II, má za sebou také pětiletý výcvik skupinové psychoanalýzy při  IAPSA. Je učitelkou Axmanovy techniky modelování pro nevidomé.

______________________________________________________________________________

Proč doporučuji: Lenka Žák je příkladem člověka, který nepláče v koutě, že „něco“ nejde. Jako malá trpěla mnoha alergiemi a musela si odepírat některé své radosti. Rozhodla se, že najde způsob, jak se životní komplikace zbavit. Cílevědomě hledala informace, až našla klíč k úspěchu. Snůška opatření dohromady vytvořila jasnou změnu od základu - a to hlavně v přístupu k životu. Lenka mluví o vědomém žití. Poslední roky vybízí společnost ve svém širokém okolí k vědomému stravování. Mé doporučení Lenky mezi inspirativní osobnosti chápejte jako vyzdvihnutí ženy, která se pustila do smysluplné osvěty.

Aktuální projekty a aktivity: Se svými poznáními a nápady nejen v oblasti jídla a vaření Lenka vyšla „do světa“.  Publikuje články, pořádá kurzy vědomého vaření. Se svým mužem Davidem připravuje pro Český rozhlas České Budějovice seriál  Biolenka, jenž propojuje zdravé vaření s dalšími inspirativními tématy. Hovoří o hledání cest z konzumu, který nás polapil.

Odkazy:

http://www.biolenka.cz

lenka@biolenka.cz

Doporučuje:  Lenka Rybáčková