Markéta Kastnerová

Markéta Kastnerová (32)

Místo: České Budějovice, Jihočeský kraj

Čím se zabývá: Markéta je krásná, oduševnělá žena. Na první pohled zaujme svou pozorností, otevřeností. Obdivuhodný je její zájem o člověka jako takového a určitě si zaslouží ocenění její každodenní snaha o uzdravení společnosti.  

______________________________________________________________________________

Proč doporučuji: Markéta Kastnerová mě zaujala svou nezkrotnou pracovitostí, právě o to důležitější, že se pouští do „neprozkoumaných témat“. Rodačka z Klatov vystudovala všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Karlovy univerzity v Praze, poté ukončila magisterské studium na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze.  Přidala ještě doktorandské studium na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity a bakalářské studium na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Markéta se zaměřila na přírodní a alternativní způsoby léčby. Kombinace vzdělání a zaujetí pro rozvoj v tomto směru má nesmírně inspirativní a důvěryhodný vliv na odborníky i laiky.  

Aktuální projekty a aktivity: V současné době se Markéta zabývá výživovým poradenstvím. Věnuje se zdravotním problémům spojeným s rizikovým životním stylem a onemocněním způsobeným nadbytkem a nedostatkem potravy, nadváze a obezitě, anorexii, bulimii. Je přesvědčená, že člověka je nutné vnímat komplexně. Se svojí kamarádkou založila Školu přírodní medicíny Kamatre, a to právě proto, aby přispěly k propojení klasické a přírodní medicíny. Coby matka tří dětí objevila dětskou znakovou řeč Baby Signs, která pokládá základy efektivní mezilidské komunikaci. Pořádá kurzy znakování.

Odkazy a kontakty:

http://www.mudrkastnerova.cz

http://www.prirodnimedicina.com/

 marketa.kastnerova@gmail.com

Doporučuje:  Lenka Rybáčková